НОВИНИ

Розшукуваний Інтерполом пасинок Фірташа живе у Москві

Сергій Калиновський, який чотири роки тому скоїв резонансне ДТП у центрі Києва, уже кілька років живе в Москві. Про це «Комсомольской правде в Украине» розповів друг Сергія Калиновського Андрій.

За словами друга, у Москві у київського мажора справи йдуть відмінно. Він став сімейною людиною і навіть має дитину. Про свою батьківщині також не забуває: незважаючи на розшук, Калиновський часто буває в Україні і зустрічається зі своїми знайомими.

Мати Сергія Калиновоського Марія Михайлівна не стала заперечувати, що її син перебуває у Білокам'яній. А в Україні, за її словами, син періодично витрачає гроші на благодійність спільно зі своїм братом Олександром.

«На сьогоднішній день Сергій - інвалід, і мені дуже боляче говорити про це, - сказала мати Калиновського. - Що стосується моїх дітей, ніякі вони не мажори - адже вони будують храми. Ви б тільки подивилися, яку церкву вони зробили в Житомирі!»

Видання припускає, що якщо Сергій Калиновський справді навідується в Україну, він  мабуть робить це під чужим ім'ям і прізвищем, оскільки ось уже кілька років Калиновський оголошений у розшук по лінії Інтерполу. Говорили, що він міг змінити зовнішність - на сайті Інтерполу було кілька фотографій, на одній з них – хлопець 20-25 років, на іншій – чоловік років на десять старше.

Нагадаємо, резонансне ДТП сталося 30 травня 2007 року в центрі Києва. Керуючи спортивним БМВ, Калиновський зіткнувся з припаркованими "Жигулями" на швидкості більше 150 кілометрів на годину. В результаті загинув прапорщик внутрішніх військ Володимир Куликовський, а також пасажирка іномарки, подруга Калиновського Анастасія Броннікова. Одразу після аварії Калиновський знаходився в лікарні, звідки втік 14 вересня 2007 року.

Сергій Калиновський — син Марії Фірташ, колишньої дружини співвласника компанії RosUkrEnergo Дмитра Фірташа, від першого шлюбу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.