НОВИНИ

«Регіонал» стверджує, що влада піклується про вітчизняних виробників

Влада готує низку законопроектів щодо підтримки національного виробника та імпортозаміщення. Про це повідомив депутат від Партії регіонів Василь Горбаль в ефірі телеканалу ICTV.

Він розповів, що влада відпрацьовує програму підтримки національного виробника.

"Зокрема, в бюджеті закладена сума, мені здається, 600 мільйонів гривень на компенсацію відсоткових ставок для національних виробників", - розповів депутат.

"Думаю, що на протязі місяця ми подамо в Верховну Раду ряд законопроектів по окремим галузям", - заявив Горбаль.

"Тема імпортозаміщення зараз є надзвичайно актуальною. Про це говорить президент, ця тема обговорюється фактично на всіх робочих нарадах при Кабінеті міністрів, тому я переконаний, що ці законодавчі ініціативи будуть надзвичайно корисними", - додав він.

Як повідомлялось, у вересні прем'єр-міністр Микола Азаров наголосив, що нині Україна готова до можливої світової кризи краще за деякі європейські держави. Зокрема, за його словами, реалізація урядової програмиз імпортозаміщення дасть змогу заощадити значний обсяг валюти.

Нагадаємо, у липні президент УСПП Анатолій Кінах визнав, що удосконалення Податкового кодексу не поліпшує умовидля бізнесу в Україні.

За його словами, питання вдосконалення Податкового кодексузалишається відкритим. Кінах вважає, що над ним потрібно ще серйозно попрацювати, особливо з огляду на те, що фізичний і моральний знос основних фондів в Україні cтановить 60-70%, а енергоємність вітчизняної економіки в 2-3 рази вища, ніж в сусідніх європейських країнах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.