НОВИНИ

Росія може приєднатися до СОТ до нового року

Росія приєднається до Світової організації торгівлі (СОТ) до кінця 2011 року. Таку думку висловив торговий представник США Рон Кірк під час зустрічі 3 жовтня з першим віце-прем`єром РФ Ігорем Шуваловим.

На зустрічі обговорювалося, зокрема, процес приєднання до СОТ.

«Кірк висловив упевненість, що решта питань, включно з прийнятним для всіх результатом двосторонніх переговорів між Росією і Грузією, могли б бути вирішені таким чином, щоб Росія могла добитися... приєднання до СОТ до кінця поточного року", - йдеться в заяві офісу торгового представника, поширеного за підсумками переговорів Кірка з Шуваловим.

Росія веде переговори про приєднання до СОТ останні 17 років.

Як повідомлялось, Україна планує подати заявкудо СОТ для забезпечення можливості упродовж трьох років ініціювати, у разі потреби, перегляд тарифних мит.

За словами президента УCПП, народного депутата від Партії регіонів Анатолія Кінаха, це «не має прямого відношення до Митного союзу, але якщо за якимись групами товарів у наших партнерів по МС будуть дуже великі тривоги з приводу можливого реекспорту з території України, то цей механізм може сприяти, скажімо так, вирівнюванню умов».

Наприкінці вересня український уряд затвердив зверненнядо СОТ щодо підвищення ввізного мита на автомобілі з 10% до 25%. Якщо це відбудеться, вартість імпортних автомобілів зросте на 10-13%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.