НОВИНИ

Клюєв пообіцяв, що в Раду цієї п’ятниці прийде увесь уряд

Перший віце-прем’єр-міністр України Андрій Клюєв пообіцяв, що 7 жовтня у Верховній Раді на Годині запитань до уряду будуть усі члени Кабінету міністрів, крім тих, хто у відрядженні. Про це він сказав сьогодні на засіданні Погоджувальної ради лідерів фракцій та голів комітетів парламенту.

Говорячи про ситуацію, яка склалася 23 вересня під час Години запитань до уряду, коли майже весь склад уряду був відсутній у ВР, Клюєв сказав, що у позаминулу п’ятницю дуже багато членів Кабміну були у відрядженні.

«Я був у відрядженні, Тігіпко був у відрядженні у Вашингтоні, тому сталася така ситуація», - додав він, запевнивши, що «подібних ситуацій не буде».

Клюєв підкреслив: «Усі члени Кабміну з великою повагою ставляться до всіх депутатів Верховної Ради, керівництва Верховної Ради, тому у цю п’ятницю на Годині запитань до уряду будуть усі члени Кабміну, які не будуть у відрядженні».

Нагадаємо, 23 вересня Литвин на засіданні парламенту заявив, що Рада не буде в п'ятницю проводити традиційну "годину питань до уряду" через те, що на засіданні присутні не всі члени Кабміну, і розкритикував уряд за неконструктивну роботу з парламентом.

Прем'єр-міністр Микола Азаров вважає критику Литвина безпідставною.

3 жовтня, Литвин запропонував, щоб ВР не розглядала законопроекти уряду в першому читанні, доки не налагодиться діалог з Кабміном.

Він нагадав, що законами про Регламент і Кабінет міністрів передбачено, що під час Години запитань до уряду мають бути присутні всі члени Кабміну, а в минулу пленарну п’ятницю прийшли лише троє міністрів, «а деякі навіть не спромоглися прислати заступників міністра, а прислали уповноваженого». 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.