НОВИНИ

Кіріл нагородив орденами Фірташа і Бойка

Патріарх Московський і всієї Русі Кіріл висловив подяку президенту Віктору Януковичу за сприяння у зведенні Свято-Троїцького собору на Буковині. Про це він повідомив після свого пасторського звернення до віруючих у Свято-Троїцькому монастирі.

«Висловлюю подяку президенту Януковичу за його сприяння у зведенні Свято-Троїцького собору. На жаль, обставини важливі, і Віктор Федорович не мав можливості бути на літургії. Він доручив представити себе на цьому торжестві Юрію Бойку», - заявив Кіріл.

Ми сьогодні молилися за президента України, щоб Господь дав йому здоров'я, мудрості та все необхідне для несення великої відповідальності зі творення Української держави і підвищення духовного й матеріального рівня життя людей», - зазначив Патріарх Кіріл і додав: «Ми молилися за митрополита Володимира, який хотів бути зі своєю паствою, але через недугу не зміг бути з нами».

Патріарх Кіріл висловив подяку настоятелю Свято-Вознесенського чоловічого монастиря в Банченах Герцаївського району Чернівецької області Архімандриту Лонгіну і нагородив його орденом РПЦ «Святого Рівноапостольного князя Володимира» третього ступеню.

Також за сприяння у відродженні обителі Патріарх Кіріл нагородив українського бізнесмена Дмитра Фірташа і міністра Бойка орденом РПЦ Преподобного Серафима Саровського другого ступеню.

Зазначимо, на освячення собору Свято-Вознесенського монастиря в селі Банчени (Герцаївський район, Чернівецька область) за участі Патріарха Кіріла сьогодні зібралося близько 10 тисяч людей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги