НОВИНИ

Журналістів попросили не ставити питання Кірілу в Чернівцях

Патріарх Московський і всієї Русі Кіріл прибув з візитом на Буковину.

Зокрема, літак патріарха приземлився в аеропорту Чернівців близько 16.00.

Главу РПЦ зустрічали голова Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Папієв, т.в.о мера Чернівців, секретар міськради Віталій Михайлишин, заступник голови облради Валентин Манилич, народний депутат України Василь Горбаль.

Делегацію духовенства від УПЦ очолив митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій.

Після прильоту патріарх Московський побував в управлінні Чернівецької єпархії УПЦ.

Під час підходу до преси глава РПЦ відзначив, що з великим задоволенням відвідує Буковину.

«Я хотів би сердечно вітати всіх жителів Буковини, висловити радість у зв`язку з можливістю відвідати цезовсім особливе місце, пов`язане з дуже складною і непростою історією, але відмічене дивовижним стоянням людей за віру православну», - сказав патріарх Кіріл.

За його словами, «саме завдяки цій православній вірі в народі розвинулася особлива сила духу, і ми знаємо, що всі історичні перипетії люди переживали і перемагали саме тому, що ґрунтувалися на вірі православній».

Як повідомляє місцеве видання «Молодий буковинець», журналістів попросили не ставити питання патріарху. Мовляв, він і так усе розкаже.

Крім цього, від воріт Свято-Духівського собору у Чернівцях до входу у храм, де Кіріл сьогодні о 17.00 предстоятель РПЦ очолив всеношну, декілька жінок виклади килим з листя барвінку та заквітчали його червоними і білими трояндами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.