НОВИНИ

Євросоюз приготував кошти, на які натякав Янукович

Європейський Союз передбачив на реалізацію проектів в рамках ініціативи «Східне партнерство» 1,9 млрд. євро до 2014 року. Про це йдеться в декларації Другого саміту «Східного партнерства», що 29-30 вересня проходив у Варшаві.

«ЄС зарезервував значні фінансові ресурси - до 1,9 млрд. євро - на 2010-2013 роки для прогресу в реалізації «Східного партнерства» в рамках двосторонніх та регіональних програм», - відзначено в документі.

Згідно з декларацією, ЄС може збільшити обсяг цих коштів в рамках перегляду European Neighborhood review.

«Учасники Варшавського саміту очікують від Єврокомісії пропозицій в рамках наступної кількарічної фінансової перспективи (на 2014-2020 рік) нового інструменту Європейської політики сусідства (ENP), котрі, зокрема, будуть відображати новий рівень амбіцій ENP», - сказано в документі.

Нагадаємо, виступаючи на пленарній сесії саміту в Варшаві, президент України Віктор Янукович нагадав, що ініціатива «Східне партнерство» має бути забезпечена належними фінансовими ресурсами з боку Європейського Союзу.

Зокрема, як вважає Янукович, «Східне партнерство» повинно відігравати важливу роль у підтримці держав-партнерів у проведенні реформ, пов’язаних, зокрема, з імплементацією майбутніх угод про асоціацію. Це зумовлює необхідність забезпечення «Східного партнерства» належними фінансовими ресурсами зі сторони ЄС, сказав Янукович.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.