НОВИНИ

Азаров підписав меморандум з чорнобильцями і "афганцями"

Прем’єр-міністр Микола Азаров сьогодні від імені Кабінету Міністрів підписав меморандуми з представниками всеукраїнських громадських організацій афганців та чорнобильців щодо врегулювання питань соціального захисту цих категорій громадян. Про це повідомив урядовий портал.

Меморандуми передбачають створення постійно діючих Консультаційних рад між урядом і громадськими організаціями для спільного визначення подальших дій з підвищення рівня соціального захисту.

Азаров висловив сподівання, що новостворені ради дозволять напрацювати спільну позицію для підвищення рівня соціального захисту чорнобильців та афганців.

«Для чого ми створюємо Консультативну раду? Для обговорення спільних позицій, для вирішення проблем. Ви маєте бути певні, що двері Уряду відчинені для ваших пропозицій», - зазначив Азаров.

Нагадаємо, 20 вересня учасники акції протесту, серед яких були і ветерани-афганці, штурмували Верховну Раду, протестуючи проти ухвалення законопроекту №9127, який, зокрема, надає право Кабміну самому визначати розмір пільг, залежно від наявності грошей у бюджеті.

Попередня спроба уряду домовитися з представниками Спілки ветеранів Афганістану та організації «Ніхто, крім нас» провалилася.

Сьогодні близько тисячі чорнобильців із різних міст Донецької області зібралися біля будівлі обласного Управління Пенсійного фонду в очікуванні зустрічі з головою Донецької облдержадміністрації Андрія Шишацького.

Ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС розбили намети під будівлею управління Пенсійного фонду України в Донецькій області і збиралися протестувати до перемоги.

"Напевно, будемо згортатися. Меморандум підписали між Кабміном і головою "Союзу Чорнобиль-Україна", - заявили представники штабу протестувальників.

Раніше акції протесту пройшли і в інших містах України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.