НОВИНИ

Власнику ProstoPrint запропонували повернення бізнесу в обмін на "покірність"

Директору фірми ProstoPrint Денису Олєйнікову запропонували варіант повернення бізнесу в Україні. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Отже, точка неповернення пройдена. Учора ввечері мені озвучили два можливих варіанти подальшого розвитку подій. Перший - повернення бізнесу і більш-менш спокійна робота в Україні в обмін на повну відмову від будь-якої політичної і громадської діяльності (у тому числі: перестати друкувати футболки СЖД (Спасибо жителям Донбасса – Ред.), не обслуговувати магазини політичний тематики в ProstoPrint.com, видалити профіль у Facebook, не писати статей в інтернет-ЗМІ і блоги і т.д.)», - пише Олєйніков.

«Другий - я можу і далі "бити в дзвони" і привертати увагу до ситуації, але правди я не доб'юся НІ З ЯКИМИ юристами, працювати в Україні я не зможу і жити теж», - зазначив він.

«Не питайте: "Хто озвучив?" - Я не відповім, бо пов'язаний чесним словом. Втім, розумна людина здогадається сама - гугл і мозок вам на допомогу», - додав директор ProstoPrint.

«Я обираю другий варіант. Але мені не впоратися без вашої допомоги», - звернувся Олєйніков до своїх друзів у соцмережі.

Він просить підтримати матеріально відновлення компанії ProstoPrint, «щоб через два-три місяці проект повернувся до прибуткової роботи, люди отримували зарплату, футболки друкувалися і радували оточуючих». «Ще трохи - на підтримку громадської діяльності. А жити поки будемо за свої», - зазначив він.

Крім цього Олєйніков пообіцяв найближчим часом «розповісти про замовників розгрому ПростоПрінта, тому що мені відомі не тільки імена, але і в деяких подробицях обставини справи».

Нагадаємо, 21 вересня власник компанії ProstoPrint Денис Олєйніков виїхав з родиною з України. Олєйніков заявив, що увечері 19 серпня йому вперше пригрозили розправою над сім'єю, після чого він вирішив найняти охоронне агентство.

Як повідомлялось,  слідче управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ Києва порушило кримінальну справу проти близько 10 посадових осіб поліграфічної компанії ProstoPrint за підозрою в незаконному використанні торговельного знака-емблеми чемпіонату Європи з футболу 2012 року на футболках, чашках, кепках і іншій продукції.

Раніше відбулися обшуки у цій компанії. За словами власника компаній ProstoРrint та futbolka.ua Дениса Олєйнікова, УБОЗ захопив офіси його фірм нібито через друк футболок з написом "Спасибо жителям Донбасса…".

7 вересня Денис Олєйніков звернувся до президента Віктора Януковича з відкритим листом, в якому заявив про свою готовність просити політичного притулку за кордоном.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.