НОВИНИ

Мєдвєдєв скромно визнав, що його рейтинг менший, ніж у Путіна

Президент РФ Дмітрій Мєдвєдєв в інтерв'ю трьом федеральним телеканалам пояснив своє рішення не балотуватися на другий термін тим, що прем'єр-міністр Володимир Путін - найавторитетніший політик країни, і його рейтинг «трохи вищий».

«Так, мені, звичайно, приємно усвідомлювати, що до чинного президента зберігається досить високий ступінь довіри, він володіє пристойним для нинішньої ситуації виборчим рейтингом. Але, з іншого боку, я звертаю увагу на те, що прем'єр-міністр Путін, безумовно, зараз найавторитетніший політик у нашій країні, і його рейтинг трохи вищий», - зазначив Мєдвєдєв.

«Чомусь про це ніхто не говорить. Але насправді це практичні, але дуже важливі речі, які повинен брати до уваги будь-який політик, якщо він хоче приносити користь своїй країні, а не штовхатися ліктями», - зазначив він.

Медведєв також пояснив, чому не варто шукати протиріччя між його неодноразовими заявами про те, що він не виключає для себе можливості участі в президентських виборах, і виступом на з'їзді «Єдиної Росії», де глава держави дав зрозуміти, що домовленості про структуру влади на самому справі існували спочатку.

«Так, у нас дійсно досить давно були уявлення про те, а як сконфігурувати владу, якщо люди будуть нам довіряти, в 2011 і в 2012 роках. Це правда, і ми про це сказали на з'їзді. Але з іншого боку, життя могло внести абсолютно особливі, парадоксальні корективи. А якби змінилися виборчі переваги у людей з якихось причин? Я повинен це враховувати», - додав він.

«Ми з Володимиром Володимировичем Путіним займаємо дві вищі позиції: президента і прем'єр-міністра, і ми в принципі зобов'язані страхувати один одного, бо ми звичайні люди. Тому коли я говорив про те, що я цього не виключаю, я, звичайно, нікого не обманював, життя могло розвернутися найнесподіванішим чином, проте домовленості у нас вже були», - додав Мєдвєдєв.

Нагадаємо, Мєдвєдєв запропонував Путіну балотуватися в президенти і заявив, що сам піде працювати в уряд 24 вересня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.