НОВИНИ

  ▪   Марина Міщенко

Найбільше задоволені своїм рівнем життя данці, найменше – болгари

Кількість греків, які вважають, що вони страждають, зросла більш як втричі з 7% в 2007 році до 25% в 2011-му. Про йдеться в дослідженні The Gallup Organisation, опублікованому на офіційному сайті організації.

Для оцінки добробуту респондентів країн ЄС The Gallup Organisation взяла три основні показники: «процвітання», «боротьба» та «страждання», у відповідності з якими впродовж квітня-травня 2011 і було опитано громадян в 14-ти країнах-членах ЄС.

У результаті дослідження виявилось, що Греція пережила найбільше за останні роки падіння позитивного сприйняття добробуту. На відміну від інших європейських країн, греки також вважають, що їх життя за 5 років буде гіршим, ніж сьогодні. Наразі  греки вважають, що вони більше страждають, ніж процвітають.

«Страждання» вище лише в Угорщині (28%), Румунії (28%) та Болгарії (45%).

Найкраще ж оцінили свій добробут данці. Так, 74% респондентів вважають, що вони зараз процвітають, 24% борються, і лише 2% громадян страждають.

Найменше з усіх європейців страждають голландці (1%), 66% з яких процвітає і 33% бореться за добробут.

Найбільше ж, на думку опитаних борються за покращення життя в Італії (71%), Словаччині (61%), Польщі (60%) та Греції (60%).