НОВИНИ

Чверть українців хочуть, щоб Тимошенко посадили

24% українців вважають, що вирок у «газовій справі» Юлії Тимошенко повинен бути у вигляді позбавлення волі за рішенням суду, а 11% - підтримують умовний вирок або амністію після рішення суду про позбавлення волі. Про це свідчать дані опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг».

Разом з тим, 22% опитаних вважають, що потрібно визнати, що газові угоди 2009 року не вигідні для України, але кримінальну відповідальність з Тимошенко потрібно зняти, ще 20% виступають за те, щоб  зняти всі звинувачення з екс-прем'єра.

Таким чином, більшість опитаних наполягають на закритті кримінальної справи (42%) або на пом'якшенні вироку (11%). 22% опитаних не визначились з даного питання.

Більше за всіх хочуть бачити Тимошенко у в'язниці жителі Донбасу (39%). На Заході Україні таких тільки 10%, в у Центрі — 14%.

В цілому по Україні майже половина 46% опитаних вважають, що Тимошенко швидше винна у злочинах, в яких її звинувачує Генпрокуратура, а саме, у перевищенні влади або службових повноважень при підписанні газових угод 2009 року з Росією. При цьому 34% українців вважають Тимошенко скоріше не винною, а 20% не визначилися з цього питання.

Опитування проводилося соціологічною групою «Рейтинг» 17-27 вересня 2011 року. Аудиторія дослідження: населення України віком від 18 років і старше. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв'ю згідно з опитувальником (face to face). Помилка репрезентативності дослідження (з імовірністю 0,95): для значень близьких до 50% похибка становить не більше 2,2%, для значень близьких до 30% - не більше 2%, для значень близьких до 10% - не більше 1,3 %, для значень близьких до 5% - не більше 1%. 

Держобвинувачення просить засудити екс-прем'єра Юлію Тимошенко до 7 років ув'язнення.

Читайте також: Справа Тимошенко: з 31 квітня!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.