НОВИНИ

Студентка, яка дала ляпаса Табачнику, вирішила піти з "недостойної" Могилянки

Студентка Дарина Степаненко, яка вдарила квітами міністра освіти Дмитра Табачника, вирішила піти з Національного університету Києво-Могилянська академія. Про це повідомляє сайт братства Св.Луки, членом якого є Степаненко.

Згідно з повідомленням, 29 вересня вона має намір забрати документи з університету. «Університет недостойний того, щоби вручати мені диплом», - заявила Степаненко.

Нагадаємо, студентка Степаненко 22 вересня вдарила Табачника букетом квітів під час форуму міністрів освіти європейських країн.

Степаненко пояснила свій вчинок бажанням продемонструвати світові ставлення українських студентів до голови Міносвіти.

Раніше президент Могилянки Сергій Квіт заявляв, що Степаненко «на цей вчинок з букетом квітів не була вповноважена жодною студентською організацією університету».  Квіт назвав вчинок студентки провокацією проти університету. 

”Оцінюючи її вчинок з букетом квітів, ми вважаємо, що вона, попри щирість своїх мотивацій, була втягнена у масштабну інформаційну провокацію, метою якої було створення брудного інформаційного тла навколо Києво-Могилянської академії”, - заявив Квіт.

За результатами зустрічі з представниками студентських організацій НаУКМА було вирішено, що Академія не відраховуватиме і не розриватиме корпоративну угоду з Дариною Степаненко. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.