НОВИНИ

Заступник начальника київського УБОЗу зміг заробити на «Порше Кайєн»?

Заступник начальника відділу київського УБОЗ Максим Брязкало їздить на машині Porsche Cayenne Turbo. Про це у своєму Facebook написав директор компанії ProstoPrint Денис Олєйніков, який виїхав за кордон після погроз про арешт на його адресу.

"Легендарний "Порш Кайєн" заступника начальника відділу київського УБОЗ Максима Брязкала (офіційна зарплата - трохи більше 3 тисяч гривень)", - написав Олєйніков, розмістивши відповідне фото у себе на сторінці.

"За його дислокацією можна визначити температуру всередині УБОЗ: якщо все спокійно, пацани паркують "Порше" і "Рандж Ровер" прямо по Горького. Якщо якась заворушка типу флешмобу з журналістами, відганяють аж на Боженка. Ну, а якщо so-so, ставлять на Володимиро-Либідській, щоб і йти не далеко, і в очі не кидався", - додав він.

Porsche Cayenne Turbo в інтернеті коштує від 50 до 100 тисяч доларів.

Раніше Олєйніков заявляв, що захопленням офісу ProstoPrint керував "заступник начальника відділу УБОЗ Києва Брязкало Максим Миколайович, службове посвідчення KM142498".

"На справу" він прибув на тюнінгованому Порше Кайєн, держномер АА 4643 IX, цю ж "гарненьку машинку" можна щодня бачити на парковці біля будівлі УБОЗу ", - повідомляв він.

Журналісти звернулися до прес-служби київської міліції з інформаційним запитом щодо джерел доходів Брязкала.

Нагадаємо, 21 вересня власник компанії ProstoPrint Денис Олєйніков виїхав з родиною з України. Олєйніков заявив, що увечері 19 серпня йому вперше пригрозили розправою над сім'єю, після чого він вирішив найняти охоронне агентство.

Слідче управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ Києва порушило кримінальну справу проти близько 10 посадових осіб поліграфічної компанії ProstoPrint за підозрою в незаконному використанні торговельного знака-емблеми чемпіонату Європи з футболу 2012 року на футболках, чашках, кепках і іншій продукції.

Раніше відбулися обшуки у цій компанії. За словами власника компаній ProstoРrint та futbolka.ua Дениса Олєйнікова, УБОЗ захопив офіси його фірм нібито через друк футболок з написом "Спасибо жителям Донбасса…".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.