НОВИНИ

У Бахчисараї іменем Джарти назвали вулицю

Бахчисарай став першим кримським містом, де увіковічнили ім’я екс-прем'єра автономії Василя Джарти у назві нової вулиці, що розташована у мікрорайоні компактного проживання кримських татар.

Як повідомив секретар Бахчисарайського міськради Олександр Токарев, рішення присвоїти одній з вулиць ім'я Джарти, прийнято на засіданні виконкому за пропозицією  фракцій Партії регіонів і «Рух - Курултай».

«Це мікрорайон компактного проживання кримських татар. При коригуванні генплану з'явилася нова вулиця, ділянки на ній виділені, але будівництво будинків тільки почалося», - повідомив Токарев, уточнивши, що наразі виконком дише присвоює номери будинків.

Показово, що мер Бахчисараю Костянтин Рубаненко, обраний від «Російського єдності», виявився не в курсі депутатської ініціативи. Він повідомив, що два тижні перебував у відрядженні і про рішення виконкому дізнався від журналістів.

Як повідомлялось, що 21 вересня на засіданні кримського парламенту депутат, член фракції «Регіони Криму» Анатолій Заїченко виступив з пропозицією клопотати перед президентом Віктором Януковичем про присвоєння звання Героя України посмертно екс-прем'єру автономії Василю Джарти. Заїченко вніс свою пропозицію з трибуни, приурочивши його до 40-денної панахиді по кончину екс-прем'єра.

Спікер Володимир Константінов пояснив, що депутати будуть розглядати цю пропозицію, якщо воно надійде у встановленому регламентом порядку - письмово на адресу президії Верховної Ради Криму.

Нагадаємо, глава Ради міністрів Криму помер в ніч на 17 серпня в пансіонаті «Гліцинія» на Південному березі Криму.

8 серпня Джарти повернувся до Криму після другої операції, яка пройшла в Москві. Джарти призначений главою уряду Криму в березні 2010 року і переобраний на цю посаду після місцевих виборів у листопаді.

Читайте також: Крим: у пошуках капітана

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.