НОВИНИ

Ветерани Афганістану заявляють про початок повної мобілізації на протести

Активісти громадських організацій, які представляють інтереси ветеранів-афганців, заявляють, що готують всенародний страйк. Його можуть розпочати 14 жовтня, повідомляє 5 канал.

"Я говорю про збори громадян за інтересами. Ми хочемо запитати у них: ви підтримуєте рішення про те, що Верховна Рада повинна піти? Якщо вони кажуть "так", то наступним рішенням ми призначаємо дату проведення всеукраїнської акції протесту. І на цю акцію вже вийде не дві тисячі афганців. Я думаю, це буде повна мобілізація людей", - заявив член громадської організації "Ніхто крім нас" Борис Новожилов.

В організаціях афганців розраховують, що до їхніх протестів також приєднаються пенсіонери, чорнобильці, підприємці, вчителі, студенти.

Нагадаємо, 20 вересня мітинг під стінами парламенту переріс у сутички із правоохоронцями. Кількатисячний натовп намагався прорватися у приміщення Верховної Ради. Більшість мітингарів складали ветерани-афганці та чорнобильці. Вони виступали проти ухвалення змін до законодавства, щозначно урізає їхні пільги.

Зазначимо, що було створено робочу групу, яка мала доопрацювати документ. Однак представники Спілки ветеранів Афганістану та організації «Ніхто, крім нас» припинили переговори з урядом, оскільки там відмовляються скасувати законопроект, проти якого виступали мітингувальники.

Єдине, чого домоглися лідери громадських організацій, - це перенесення голосування за цей документ у Раді на два тижні. Ветерани Афганістану пообіцяли почати масові акції протесту, якщо депутати проігнорують їхні вимоги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.