НОВИНИ

Платіні не передали лист та скандальну футболку?

Працівники готелю «Інтерконтиненталь-Київ», в якому зупинився президент УЄФА Мішель Платіні, не підтвердили факт отримання ним скандальної футболки та листа про репресії в Україні, у зв’язку з порушенням кримінальної справи проти фірми ProstoPrint.

Про це повідомив координатор Громадянського руху «Спільна Справа» Олександр Данилюк в соцмережі Facebook.

«Щойно колеги-журналісти телефонували в Інтерконтиненталь щодо факту передачі листа до Платіні з проханням відкликати свою заяву проти Простопрінта. Співробітники готелю відмовились підтвердити факт отримання Платіні листа», – пише Данилюк.

За його словами, готель «Інтерконтиненталь-Київ» належить донецькому олігарху Леоніду Юрушеву.

Раніше повідомлялося, що активісти акції «Спасибо жителям Донбасса» залишили для президента УЄФА Мішеля Платіні футболку на ресепшені готелю «Інтерконтиненталь». На футболці зображено бійця УБОЗу на тлі логотипу Євро-2012.

Під час прес-конференції у Львові журналісти запитали Платіні, чи відомо йому про ситуацію навколо фірми ProstoPrint. Втім, за інформацією журналістів, запитання йому неправильно переклали

На це запитання спробував відповісти віце-прем’єр Борис Колесніков.

Він зокрема зазначив, що за три дні до випуску футболок із надписом «Спасибо жителям Донбаса», фірма ProstoPrint виготовила футболки з логотипом УЄФА. Потім, продовжив Колесніков, коли їй не було куди діватися від відповідальності за це, фірма вирішила «викрутитися» у досить оригінальний спосіб, випустивши футболки з вищезгаданим надписом.

«Так зробила ця фірма, щоби проблему крадіжки інтелектуальної власності перекрутити у політичну проблему», - зазначив Колесніков, після чого, звертаючись до журналістки сказав: «Покорректней вопросы задавайте».

Нагадаємо, 21 вересня власник компанії ProstoPrint Денис Олєйніков виїхав з родиною з України. Олєйніков заявив, що увечері 19 серпня йому вперше пригрозили розправою над сім'єю, після чого він вирішив найняти охоронне агентство.

Слідче управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ Києва порушило кримінальну справу проти близько 10 посадових осіб поліграфічної компанії ProstoPrint за підозрою в незаконному використанні торговельного знака-емблеми чемпіонату Європи з футболу 2012 року на футболках, чашках, кепках і іншій продукції.

Раніше відбулися обшуки у цій компанії. За словами власника компаній ProstoРrint та futbolka.ua Дениса Олєйнікова, УБОЗ захопив офіси його фірм нібито через друк футболок з написом "Спасибо жителям Донбасса…".

7 вересня Денис Олєйніков звернувся до президента Віктора Януковича з відкритим листом, в якому заявив про свою готовність просити політичного притулку за кордоном.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.