НОВИНИ

Азаров розраховує зустріти новий рік з новою ціною на газ

Прем'єр-міністр Микола Азаров прогнозує завершення переговорів з Росією щодо ціни на газ у жовтні. Про це він сказав журналістам.

"Які строки: ми ставимо перед собою завдання в жовтні місяці закінчити всю цю роботу. Чому в жовтні - тому що в нас рік формується, в 2012 рік ми повинні ввійти із впевненістю щодо такого надзвичайно важливого показника як ціна на газ, умови поставок, транспортування", - сказав він.

При цьому Азаров не повідомив, чи буде знижено ставку транзиту газу територією України.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що вже досягнута домовленість з Росією про перегляд газових контрактів на постачання і транзит газу, а також про створення тристороннього газотранспортного консорціуму з ЄС.

У свою чергу у Газпромі заявили, що домовленостей про зміну умов контрактів з  Нафтогазом поки що немає, хоча позиції сторін зблизилися. 

Видання  ZN.UA з посиланням на джерело повідомило, що прем'єр-міністр Микола Азаров заявив 26 вересня  на засіданні малого Кабінету міністрів, що у листопаді Росія і Україна змінять умови співпраці у газовій сфері.  За його словами, на зустрічі президентів України і Росії Віктора Януковича і Дмитра Мєдвєдєва була досягнута домовленість про зниження тарифу на транспортування газу територією України до рівня собівартості. У свою чергу Росія знизить ціну на газ для потреб України у двох сферах: бюджетній та соціальній.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.