НОВИНИ

У Газпромі заперечують домовленості про перегляд газових угод

Домовленості про зміну умов контрактів між "Газпромом" і "Нафтогазом України" поки що немає, хоча позиції сторін зблизилися. Про це повідомив агентство "Прайм" офіційний представник російського холдингу Сергій Купріянов.

"На даний момент ніяких домовленостей про зміну умов контрактів між "Газпромом" і "Нафтогазом" немає. В той же час на переговорах, що відбулися в минулі вихідні, позиції з питань газової співпраці вдалося зблизити. Попереду ще дуже велика робота. Переговори будуть продовжені, у тому числі і цього тижня", - сказав Купріянов.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що вже досягнута домовленість з Росією про перегляд газових контрактів на постачання і транзит газу, а також про створення тристороннього газотранспортного консорціуму з ЄС.

Як відомо, раніше ZN.UA з посиланням на джерело повідомило, що прем'єр-міністр Микола Азаров заявив сьогодні на засіданні малого Кабінету міністрів, що у листопаді Росія і Україна змінять умови співпраці у газовій сфері.

Після переговорів 24 вересня Віктор Янукович заявив про суттєвий прогреc у газових переговорах між Україною і Росією. У свою чергу прес-секретар російського президента зазначила, що між Росією і Україною досягнуто суттєвого прогресу в питаннях ставки транзиту газу в Україну. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.