НОВИНИ

Колеснікову не сподобалося питання до Платіні про футболки з подякою мешканцям Донбасу

Віце-прем’єр-міністр – міністр інфраструктури Борис Колесніков заявив, що фірма ProstoPrint виготовила футболки з надписом «Спасибо жителям Донбасса», оскільки хотіла викрутитися після незаконного використання логотипу УЄФА.

Як повідомляє кореспондент Тижня, про це Колесніков заявив у Львові під час брифінгу з президентом УЄФА Мішелем Платіні.

Зокрема, журналіст одного із місцевих видань запитала у Платіні, чи знає він, що «правоохоронні органи та українська влада використовують добре ім’я УЄФА для боротьби з бізнесом - проти фірми, яка виготовила футболки з надписом «Спасибо жителям Донбаса...»

І, поки перекладач відтворювала це питання Платіні французькою мовою, на нього спробував відповісти російською мовою Колесніков.

Він зокрема зазначив, що за три дні до випуску футболок із надписом «Спасибо жителям Донбаса», фірма ProstoPrint виготовила футболки з логотипом УЄФА. Потім, продовжив Колесніков, коли їй не було куди діватися від відповідальності за це, фірма вирішила «викрутитися» у досить оригінальний спосіб, випустивши футболки з вищезгаданим надписом.

«Так зробила ця фірма, щоби проблему крадіжки інтелектуальної власності перекрутити у політичну проблему», - зазначив Колесніков, після чого, звертаючись до журналістки сказав: «Покорректней вопросы задавайте».

На це журналістка відповіла:«Чому ж некоректне запитання? Воно цілком коректне».

Сам Платіні відповів, що нічого не знає про футболки із надписом «Спасибо жителям Донбасса...».

Хоча, як стверджують деякі журналісти, президенту УЄФА не у повному обсязі переклали питання журналіста, а лише звели до слів на зразок - чи знає президент УЄФА про футболи, на яких написано про подяку жителям Донбасу.

Як повідомлялося, у понеділок, 26 вересня, у Києві біля готелю "Хайят", де зупиниться президент Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) Мішель Платіні, пройде акція на захист компанії ProstoPrint, проти якої було порушено кримінальну справу.

Нагадаємо, делегація на чолі з президентом УЄФА крім Львова відвідає Харків та Київ. А завтра матиме зустріч з президентом Віктором Януковичем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.