НОВИНИ

Прем’єр-міністр Ізраїлю вважає, що Палестина хоче незалежності для продовження війни

Палестинці намагаються отримати свою державу не для досягнення миру, а для продовження конфлікту з Ізраїлем. Про це в інтерв’ю американському телеканалу NBC заявив прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу.

«Гадаю, що палестинці намагаються уникнути переговорів. Вони намагаються отримати державність, щоб продовжити конфлікт із Ізраїлем, а не для того, щоб припинити його. Вони намагаються обійти переговори, звертаючись безпосередньо до ООН, де вони розраховують отримати автоматично більшість голосів Генеральної асамблеї, і в такий спосіб отримати державу. Це шкода, бо єдиний спосіб забезпечити мир – це шлях переговорів між сторонами», – заявив.

Як повідомлялось, голова Палестинської національної адміністрації Махмуд Аббас звернувся до ООН з проханням прийняти Палестину до складу ООН на правах незалежної держави.

Близькосхідний квартет, до якого входять представники США, Євросоюзу, Росії та ООН, закликав ізраїльтян та палестинців до швидкого повернення за стіл переговорів для укладення мирної угоди.

Проте, виступаючи на Західному березі Йордану у Рамаллі у неділю, Аббас заявив, що переговори з ізраїльтянами не будуть відновлені доти, доки не зупинять будівництво в єврейських поселеннях на території Західного берега.

Ізраїльська влада заявляє, що передумова припинення будівництва поселень є неприйнятною.

Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху, виступаючи в ООН на засіданні Генеральної Асамблеї, сказав, що палестинцям вже час визнати право Ізраїлю бути єврейською державою. Він також зазначив, що Палестинська автономія повинна спочатку домовитися про умови миру з Ізраїлем, а вже потім заявляти про створення суверенної держави.

Читайте також:  Що дає Палестині одностороннє проголошення державності?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.