НОВИНИ

Платіні задоволений підготовкою Львова до Євро

Президент УЄФА Мішель Платіні відзначив, що у Львові зроблено дуже великий крок вперед щодо підготовки до Євро-2012. Про це він заявив журналістам 26 вересня під час офіційного візиту делегації УЄФА.

Як передає кореспондент Тижня, оглянувши хід робіт в аеропорту, на злітно-посадковій смузі та на стадіоні, Платіні відзначив:

«Дуже приємно ще раз побувати у Львові. Це досить великі зміни. Багато спричинилась до роботи влада. Ми спостерігаємо дуже великий крок вперед. Зокрема, вже протягом року я спостерігаю цю велику зміну, яка йде від влади, а також від українських асоціацій та від УЄФА. І все це – щоб мати великий успіх на Євро-2012», – заявив Платіні.

За його словами, в Україні у плані підготовки до Євро є великий прогрес.

«Загалом не має великих проблем, хоча залишаються незначні проблемки», – додав Платіні.

Водночас Платіні заявив, що «довіряє особам, з якими працює, а також владі» щодо звітування про підготовку об'єктів до Євро-2012.

Як передає кореспондент Тижня, крім Львова, делегація на чолі з президентом УЄФА, відвідає Харків та Київ. А завтра матиме зустріч з президентом Віктором Януковичем.

Як повідомлялося, раніше президент УЄФА Мішель Платіні заявив, що Україна і Польща впоралися з підготовкою до чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.