НОВИНИ

"Наша Україна" планує позбутися Ющенка?

На засіданні політради «Нашої України» 26-27 вересня планується винести на з'їзд питання про зняття Віктора Ющенка з поста почесного голови партії. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на джерело в апараті партії.

Ініціаторами такого ходу виступили голова політради «Нашої України» Валентин Наливайченко, голова виконкому Сергій Бондарчук і керівник столичного осередку партії Юрій Єхануров.

На їхню думку, Ющенко сьогодні не приносить партії виборчих очок, а віднімає їх.

Зазначається, що за наміченим усуненням Ющенка з його почесного партійного поста стоїть ще одна причина. Наливайченко та Бондарчук задумали об'єднувальний виборчий проект, на який стовідсотково не отримали «благословення» лідера партії.

Мова йде про приєднання до «Нашої України» партії «За Україну» на чолі з В'ячеславом Кириленком та проекту «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка, а також «Європейської партії» Миколи Катеринчука.

Таким чином лідери вищезазначених партій сподіваються подолати виборчий бар'єр в Раду.

Нагадаємо, раніше голова виконкому партії «Наша Україна» Сергій Бондарчук заявляв, що екс-президент Віктор Ющенко не йтиме на парламентські вибори за партійним списком.

Зазначимо, що навесні поширилася інформація про через наявність конфлікту між головою політради «Нашої України» Валентином Наливайченком та Ющенком. Проте обидва це заперечували. Навесні також стало відомо про загальну заборгованість партії «Наша Україна» перед державними фондами - 11 млн грн.

Наприкінці серпня Бондарчук розповів, що борги партії «Наша України» наразі складають близько 80 млн грн, з них 35 млн грн - депутату Олександру Третьякову, близько 45 млн грн - заборгованість із зарплати і Пенсійний фонд і близько 2 млн грн депутату Давиду Жванії - за оренду офісу.

Додамо, у серпні Комітет опору диктатурі, який об’єднує 11 опозиційних партій, вимагав від партії «Наша Україна» виключити зі своїх лав Віктора Ющенка і Юрія Єханурова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.