НОВИНИ

Росія не збирається втягувати Україну в Митний союз

Росія за підсумками переговорів Дмітрія Медведєва, Віктора Януковича і Владіміра Путіна вже не наполягає на членстві України в Митному союзі.

Про це йдеться у статті "Разве он может прогнуться?" із посиланням на дипломатів у газеті "Коммерсант-Украина".

Так, за словами співрозмовника видання, Москва схильна відмовитися від максималістської позиції по залученню Києва до Митного союзу.

"Це "хотєлки". Далеко не факт, що така установка актуальна. Набагато важливіше питання участі Росії в управлінні українською ГТС", - зазначив чиновник.

У Києві також вважають, що після суботньої зустрічі питання членства України в Митному союзі можна вважати закритим. "Київ не збирається інтегруватися в Митний союз. Ви подивіться на нашого президента - хіба він може прогнутися?" - зазначив високопоставлений український дипломат.

Як зазначив один з російських переговірників, напруженість у відносинах двох країн пішла на спад.

"Зустріч була знаковою для Януковича, особливо з урахуванням останніх подій у Росії (мається на увазі з'їзд партії "Єдина Росія", на якому правлячий в РФ тандем розкрив свої плани на майбутнє – Ред.)", - заявив один з російських переговірників.

"Обидва керівники - і Мєдвєдєв, і Путін - знайшли час з ним зустрітися, це важливо для українського президента", - додав він.

Нагадаємо, 24 вересня президент Віктор Янукович відвідав із робочим візитом Росію.

Після переговорів Янукович заявив про суттєвий прогрес у газових переговорах між Україною і Росією.

У свою чергу прес-секретар російського президента зазначила, що між Росією і Україною досягнуто суттєвого прогресу в питаннях ставки транзиту газу в Україну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.