НОВИНИ

У Росії почалися переговори Януковича із "тандемом"

У резиденції президента Російської Федерації розпочалися переговори президента України Віктора Януковича і президента Росії Дмітрія Мєдвєдєва.

Про це повідомляє прес-служба глави Української держави.

«Дмитро Медведєв зустрів Віктора Януковича на ганку. Переговори Глав України і Російської Федерації відбуваються у Камінній залі», - йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що планується зустріч Януковича із президентом Мєдвєдєвим і прем'єр-міністром Владіміром Путіним.

Планується, що сторони обговорять можливості одержання Україною гарантій щодо обсягів транзиту нафти й газу через українську газотранспортну систему.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Микола Азаров розраховує, що в ході візиту Януковича в Москву буде досягнуто позитивних результатів в питанні перегляду газових контрактів.

Як відомом, Україна активно домагається зниження ціни на газ, що імпортується з Росії.

Ціна імпортного газу, який постачає на адресу Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", підвищилася в 3 кварталі (липень-вересень) на 19,2%, або 57 доларів/тис. куб. м порівняно з 2 кварталом до 354 доларів/тис. куб. м.

В 4 кварталі Міністерство енергетики й вугільної промисловості України прогнозує ціну імпортного газу 398-402 долара за 1 тис. куб. м. При цьому влада України розраховує на встановлення ціни близько 230 долара за 1 тис. куб. м.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.