НОВИНИ

Мєдвєдєв: балотуватися в президенти має Путін

Президент Росії Дмітрій Мєдвєдєв запропонував нинішньому прем'єр-міністрові Владіміру Путіну балотуватися в президенти і заявив, що сам піде працювати в уряд.

Декількома хвилинами раніше Дмитро Медведєв погодився очолити передвиборний список "Єдиної Росії". Медведєв назвав "Єдину Росію" великодушною партією, що послідовно поліпшує можливості для політичної конкуренції.

 

"З урахуванням пропозиції очолити список партії, зайнятися партійною роботою і при вдалому виступі на виборах, моєї готовності зайнятися практичною роботою в уряді я вважаю, що було б правильним, щоб з'їзд підтримав кандидатуру голови партії Владіміра Путіна на посаду президента країни", - сказав Медведєв , виступаючи на з'їзді "Єдиної Росії".

Учасники з'їзду овацією зустріли пропозицію президента РФ. "Ці оплески дають мені право не пояснювати, яким досвідом і авторитетом володіє Владімір Владіміровіч Путін", - зазначив він.

"Мене весь час питали: коли ви визначитеся, з чим вийдете до людей, а іноді і мене, і Владіміра Владіміровіча запитували: а ви не посварилися між собою? Я хочу повністю підтвердити те, що тільки що було сказано: те, що ми пропонуємо з'їзду - це глибоко продумане рішення, і навіть більше - ми справді обговорювали цей варіант розвитку подій ще в той період, коли сформувався наш товариський союз", - повідомив Мєдвєдєв.

За його словами, минулі роки довели правильність вибраної стратегії.

З пропозицією Мєдвєдєву очолити список партії на виборах на самому початку з'їзду виступив прем'єр-міністр країни Путін. "Вважаю, що це підніме авторитет партії", - зазначив Путін.

Путін також заявив: "Не головне, хто на яких місцях буде сидіти". На його думку, питання про те, хто і чим буде займатися в майбутньому, мають другорядне значення.

Нагадаємо, Путін, якому 58 років, і Медведєв, якому 45, не раз відмовлялися говорити, хто з них буде балотуватися на пост президента, проте чиновники і дипломати вважають, що рішення - за Путіним.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.