НОВИНИ

У Могилянці ляпас Табачнику вважають спланованою провокацією

Президент Києво-Могилянської академії назвав події довкола вчинку студентки НаУКМА Дар’ї Степаненко спланованою провокацією. Про це повідомляє прес-служба академії.

«Попередній аналіз усього контексту зазначених подій дозволяє зробити висновок про сплановані провокації, пов’язані із спробою вульгаризації та дискредитації принципової позиції Києво-Могилянської академії, спрямованої на лобіювання прогресивного законопроекту про вищу освіту, суду проти Дмитра Табачника та інших легальних дій і протестів, що заперечують освітню політику чинного Міністра освіти і науки, молоді та спорту України», - йдеться у повідомленні.

Квіт зазначив, що Степаненко «на цей вчинок з букетом квітів не була вповноважена жодною студентською організацією нашого університету».

Крім того, президент НаУКМА спростував інформацію про нібито отримані листи від Міносвіти та голови комітету Ради з питань освіти та науки про припинення фінансування ремонтів гуртожитків та вимогу відрахувати Степаненко.

«Обидва твердження є неправдивими, оскільки МОНМС ніколи не фінансував ремонти гуртожитків НаУКМА. Так само, ніякого листа з Верховної ради подібного змісту наш університет не одержував», - зазначив Квіт.

Також, за словами Квіта, «із т.зв. наметовим містечком під Києво-Могилянською академією не пов’язана жодна студентська організація НаУКМА».

Нагадаємо, студентка Степаненко 22 вересня вдарила Табачника букетом квітів під час форуму міністрів освіти європейських країн.

Степаненко пояснила свій вчинок бажанням продемонструвати світові ставлення українських студентів до голови Міносвіти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.