НОВИНИ

Саркозі відмовився від зустрічі з Януковичем

Президент Франції Ніколя Саркозі відмовився від зустрічі з Віктором Януковичем у Нью-Йорку під час Генасамблеї ООН. Про це повідомляє Українська правда, посилаючись на свої джерела.

За інформацією у французьких дипломатичних колах, Адміністрація президента України надіслала запит про організацію таких двосторонніх переговорів під час перебування керівників двох країн у США.

Відповідно до повідомлень Банкової, на зустріч із Януковичем замість Саркозі Франція відрядила міністра закордонних справ Алена Жюппе.

Як відомо, саме Жюппе першим з керівників західних дипломатичних установ заявив, що Угода про асоціацію України з Євросоюзом не набуде чинності до зняття з Юлії Тимошенко всіх звинувачень.

«На наш погляд, і це думка більшості, завершення процесу пошуку порозуміння не зможе відбутися, якщо справа Юлії Тимошенко не буде вирішена позитивно», – сказав Жюппе 3 вересня в польському Сопоті після неформального саміту міністрів закордонних справ Євросоюзу.

Зазначимо, що у свою чергу голова польського МЗС Радослав Сікорський у Сопоті заявив, що Європейський Союз не буде зривати переговори з українською владою про Асоціацію та створення зони вільної торгівлі через кримінальну справу та арешт екс-прем’єра Юлії Тимошенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.