НОВИНИ

Герман: прес-служба Ради говорить у дусі брежнєвських часів

Радник президента Ганна Герман обурена заявами прес-служби Верховної Ради на її адресу, де її звинуватили в "безцеремонності" і популізмі.

"Заява прес-служби  Верховної Ради – у дусі брежнєвських часів. У той період історії після таких заяв зазвичай ув'язнювали тих, проти кого такі заяви були скеровані. Мені цікаво, яким буде наступний крок прес-служби  парламенту..." – заявила Ганна Герман.

"Я б порадила прес-службі Верховної Ради просто поцікавитися, що думають люди. Впевнена, що так, як я, думають більшість людей, про що свідчить вкрай низький рівень довіри до парламенту. Я просто озвучую думку громадян України, які висловлюють її вже не лише вдома на кухні, а вже й на вулиці під час масових акцій протесту", – сказала  Герман.

"Я абсолютно переконана, що пенсії прокурорів, суддів  та інших  чиновників треба зменшувати. У суспільстві має бути справедливість. Високопоставлені чиновники мають розділяти з народом усі труднощі, які країна переживає у період реформ", – підкреслила Ганна Герман.

Раніше Герман розкритикувала Верховну Раду за відмову урізати пенсії прокурорам і суддям.

У відповідь прес-служба Верховної Ради заявила, що Герман демонструє повне нерозуміння правових реалій, юридичне невігластво та гіпертрофовану переоцінку власної ролі та місця у політичній системі України.

В прес-службі також відзначили, що за чотири роки парламентської роботи нинішній радник президента виступила автором лише 5-ти та співавтором 3-х законопроектів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.