НОВИНИ

Литвин скасував «годину запитань до уряду» через відсутність міністрів

Верховна Рада в п'ятницю не проводитиме традиційну «годину питань до уряду» через те, що на засіданні присутні не всі члени Кабінету Міністрів. Про це оголосив голова Верховної Ради Володимир Литвин.

Після відкриття ранкового засідання спікер розкритикував уряд за неконструктивну роботу з парламентом.

Він підкреслив, що на розгляд Радою урядових законопроектів приходять заступники міністрів, а на засіданнях комітетів присутні в найкращому разі керівники департаментів.

Литвин також зазначив, що календарний план роботи парламенту приймається заздалегідь, і члени уряду мають можливість із ним ознайомитися.

«Я вважаю, що сьогодні в нас немає підстав проводити «годину питань до уряду», - сказав він.

Також спікер виступив з ініціативою наступного пленарного тижня 4-7 жовтня не розглядати жодного законопроекту Кабміну, поки не буде налагоджено нормальну співпрацю.

Нагадаємо, Рада в п'ятницю в межах "години питань до уряду" збиралася заслухати інформацію Кабінету Міністрів щодо забезпечення прав соціально незахищених громадян. Спочатку планували, що в парламенті виступить віце-прем'єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, однак у четвер він відбув до Вашингтона (Сполучені Штати), де візьме участь у щорічних зборах ради управляючих у Міжнародному валютному фонді та Світовому банку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.