НОВИНИ

Янукович восени зібрався в Бразилію

Президент Віктор Янукович планує відвідати Бразилію восени. Про це він сказав журналістам у Нью-Йорку (США).

"Готується мій візит восени цього року в Бразилію", - заявив Янукович.

Президент зазначив, що в ході візиту в США для участі в 66 сесії Генеральної асамблеї Організації Об'єднаних Націй взяв участь у церемонії інавгурації проекту президентів США Барака Обами і Бразилії Ділми Руссефф "Партнерство "Відкритий уряд", до якого Україна вирішила приєднатися.

Янукович зазначив, що серед іншого він планує обговорити цю тему в ході майбутнього візиту в Бразилію.

Президент наголосив на важливості розвитку громадянського суспільства і залучення громадян до управління державою. Він додав, що ефективність державного правління залежить від того, наскільки активно в ньому бере участь громадянське суспільство.

Зазначимо, міжнародну ініціативу "Партнерство "Відкритий уряд" було висунуто Обамою у ході 65 сесії Генеральної асамблеї Організації Об'єднаних Націй у вересні 2010 року.

Із січня 2011 року Бразилія і США спільно очолюють робочу групу з питання практичного початку зазначеної ініціативи.

Головна мета ініціативи - сприяння прозорості державного управління, боротьба з корупцією й активізація ширшого залучення до цих процесів представників громадянського суспільства.

Партнерство матиме три основних напрямки співробітництва: між урядами, між громадянськими суспільствами і між представниками приватного сектора.

Держави, які висловили готовність приєднатися до "Партнерства", мають розробити національні плани заходів до бразильського саміту 22 березня 2012 року.

Нагадаємо, 19-22 вересня 2011 року відбувається робочий візит президента України Віктора Януковича до Сполучених Штатів Америки для участі у роботі 66-ї сесії Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй у Нью-Йорку.

24 вересня Янукович відвідає Москву для зустрічі з Дмітрієм Мєдвєдєвим. Цей візит раніше не планувався.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.