НОВИНИ

Студенти погрожують Табачнику революцією

Близько 80 студентів проводять на Софійській площі в Києві мітинг протесту проти політики, що проводиться Міністерством освіти і науки, молоді й спорту.

Вони викрикують: "Універ - не базар, знання - не товар!", "Ви нам - корупцію, ми вам - революцію!", "Бунтуй, люби, права не віддавай!".

Студенти виступають за відставку керівництва Міносвіти, а також проти комерціалізації навчання.

Серед їхніх вимог також установлення безкоштовної другої вищої освіти, вартості проживання в студентських гуртожитках не вище 20% від мінімальної стипендії, реальна автономія університетів, повернення пільг для студентів на проїзд на всі види громадського транспорту протягом усього року.

Представники протестувальників заявляють, що в той час, як вони переміщалися від Михайлівської площі до Софійського, правоохоронні органи затримали 4 активістів.

Студенти позиціонують свою акцію як контрзахід до форуму міністрів освіти, що проходить у четвер у клубі Кабінету Міністрів. Зауважимо, що співробітники міліції встановили металеві огородження біля клубу (Інститутська, 7).

Нагадаємо, сьогодні біля Михайлівської площі в Києві сталися сутички між співробітникам міліції й студентами.

Зазначимо, що Окружний адміністративний суд Києва за позовом Київської міської державної адміністрації заборонив проведення масових заходів у центральній частині міста 22-23 вересня.

Раніше в ході форуму міністрів освіти європейських країн студентка Національного університету "Києво-Могилянська академія" Дар'я Степаненко вдарила міністра освіти і науки, молоді й спорту Дмитра Табачника букетом квітів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.