НОВИНИ

Опозиція вимагає негайної зустрічі з Януковичем

Через внутрішньо-політичну кризу в Україні опозиція вимагає негайної зустрічі з президентом. Про це заявив лідер політичної партії «Фронт Змін» Арсеній Яценюк у Верховній Раді 22 вересня, повідомляє прес-служба партії.

Він підкреслив, що у опозиціонерів є до Януковича три питання.

Так, однією з тем зустрічі стануть парламентські вибори 2012 року і зміна виборчого закону.

«Ми вимагаємо зупинити спроби переписування закону про вибори під Партію регіонів для того, щоб президент отримав більшість у парламенті наступного скликання», - заявив Яценюк.

«Опозиція також вимагає, щоб президент разом із урядом дали чітку відповідь, в якій формі буде підписано Угоду про асоціацію і зону вільної торгівлі з ЄС», - сказав він.

«Ми вимагаємо від президента чіткої відповіді на запитання: коли і в який спосіб він декриміналізує статті Кримінального кодексу, які дозволяють за політичними мотивами переслідувати колишніх прем’єр-міністра, міністра внутрішніх справ та сотні інших людей», - зазначив Яценюк.

Він також підкреслив, що опозиція вимагає допустити Юрія Луценка і Юлію Тимошенко до виборів 2012 року.

Нагадаємо, Янукович мав намір внести на розгляд Верховної Ради законопроект про декриміналізацію економічних злочинів на пленарному тижні 19-25 вересня. Водночас частини статті, за якою судять екс-прем’єра Юлію Тимошенко це не торкнеться.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.