НОВИНИ

Під Радою не залишили місця для мітингувальників

Під стінами Верховної Ради за ніч переставили паркани, ліквідувавши місце, де зазвичай проводилися акцій протесту.

Так, раніше між парканом, що відділяє Верховну Раду від клумби Ватутінського парку та огорожею Верховної Ради, було місце завширшки близько двох метрів, де завжди збиралися люди на акції протесту.

Однак після подій бійки між воїнами-афганцями і бійцями “Беркуту”, що сталася 20 вересня, огорожу було знято, а будку із охоронцями перенесли до високого паркану.

Таким чином, місця для мітингів біля парламенту немає.

Вхід на територію дозволений лише тим, хто має дозвіл

Фото "Української правди"

Коментуючи на прохання журналістів зміни на території перед Верховною Радою, голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов зазначив: "Між владою і народом не мають стояти ні паркани, ні спецпідрозділи".

Як повідомлялось, 20 вересня учасники акції протесту, серед яких були і ветерани-афганці, штурмували Верховну Раду, протестуючи проти прийняття  законопроекту №9127, який, зокрема, надає право Кабінету міністрів самому визначати розмір пільг, залежно від наявності грошей у бюджеті.

Проти учасників мітингу під Верховною Радою працівники «Беркуту» застосували сльозогінний газ.

За результатами переговорів з мітингувальниками, депутати-регіонали пообіцяли  відкласти розгляд даного законопроекту. Буде створено робочу групу, яка має доопрацювати документ. Її очолить віце-прем’єр Сергій Тігіпко. 

Нагадаємо, столична влада розробила положення, яким буде обмежено проведення масових заходіву Києві. Зокрема, у проекті рішення пропонується заборонити масові заходи на відстані ближче 100 м до адміністративних будівель

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.