НОВИНИ

Рада скасувала зимовий час

Верховна Рада скасувала переведення годинників на зимовий час. За відповідний проект постанови № 8330 у цілому проголосували 266 депутатів.

"За" таке рішення проголосували 189 депутатів від ПР, 10 – НУНС, 25 - КПУ, 14 -  депутатів від "Реформ заради майбутнього", 20  - депутатів від Народної партії, 8 позафракційних. Опозиція не голосувала.

Рада доручила Кабінету Міністрів визначити порядок вирахування часу відповідно до постанови, згідно з якою в Україні фіксується час, установлений з 27 березня 2011 року (під час останнього переходу на літній час).

При цьому законопроект депутата Верховної Ради Вадима Колесніченка (фракція Партії регіонів) №4338, внесений у Раду у квітні 2009 року й також передбачає скасування переходу на сезонний час, був знятий з розгляду.

Нагадаємо, 7 вересня Комітет Верховної ради з питань науки і освіти погодився з відміною переведення стрілок годинника два рази на рік в Україну. Проект постанови про відмову від переведення годинників на зимовий і літній час було зареєстровано у Верховній Раді 6 квітня цього року. 

При цьому у сусідній Росії переведення на літній час 27 березня цього року відбулося востаннє

У вересні Білорусь також скасувала перехід на сезонний час

Перехід на сезонний час в Україні був уведений для більш ефективного використання світлового дня й економії енергоресурсів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.