НОВИНИ

Міліція нічого не знає про стрілянину за "Спасибо жителям Донбасса"

Столична міліція заперечує інформацію про те, що чоловік, одягнений у футболку з написом "Спасибо жителям Донбасса" отримав вогнепальне порання у центрі Києва. Про це повідомляє прес-служба міліції Києва.

У міліції заявляють, що протягом доби 19 вересня у столиці не зафіксовано жодного випадку застосування вогнепальної чи травматичної зброї.

Крім того, відзначають у відомстві, від лікарняних закладів та лікарів бригад швидкої медичної допомоги до підрозділів міліції не надходило жодної інформації про те, що ними надавалася допомога будь-яким громадянам з вогнепальними пораненнями.

«Тож гучні заяви певних громадських сил є нічим іншим, як спробою, з використанням медіа простору, за допомогою штучної сенсації, привернути до себе увагу громадськості», - вважають у міліції.

«Якщо громадянин Орест дійсно піддався збройному нападу, він має негайно звернутися до міліції з відповідною заявою, оскільки  злочини з використанням будь-якої зброї є особливо небезпечними для суспільства. Міліція, у свою чергу, в рамках діючого законодавства, проведе всі необхідні дії й притягне винуватців до відповідальності», - йдеться у повідомленні прес-служби.

Як повідомлялось, власникові компанії ProstoPrint Денису Олєйнікову та його родині невідомі погрожують фізичною розправою, якщо він не припинить випуск та розпродажі футболок «Спасибо жителям Донбасса».

Нагадаємо, слідче управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ Києва днями порушилокримінальну справу проти близько 10 посадових осіб поліграфічної компанії ProstoPrint за підозрою в незаконному використанні торговельного знака-емблеми чемпіонату Європи з футболу 2012 року на футболках, чашках, кепках і іншій продукції.

Раніше відбулися обшуки у цій компанії. За словами власника компаній ProstoРrint та futbolka.ua Дениса Олєйнікова, УБОЗ захопив офіси його фірм нібито через друк футболок з написом "Спасибо жителям Донбасса…".

15 вересня бійці «Беркуту» забрали два ящики футболок під час благодійної акції ProstoРrint. 

Читайте також: Футболкова параноя

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.