НОВИНИ

Крим може отримати нового главу уряду наступного тижня

У середу, 21 вересня, відбудеться пленарні засідання Верховної Ради Криму, але питання про призначення прем'єр-міністра автономії розглядатися на засіданні не буде. Про це сайту «Крим.Коментарі» повідомило джерело в кримському парламенті.

«На цьому тижні не буде нічого. Президент колись сказав, що треба вчинити по-християнськи, почекати 40 днів. Тому чекати якогось рішення можна на тижні, що буде після 25 вересня », - повідомив він.

За словами джерела, першому віце-прем'єру Криму Павлу Бурлакову Янукович доручив займатися майбутніми виборами.

«Як мінімум, Бурлаков залишиться на тій посаді, яка у нього є, як максимум - отримає посаду прем'єра. Янукович знає його давно як людину, яка активно займався виборами з Джарти, ще з 2005 року. Президент йому сказав: «Питати за вибори буду з тебе». Всі ці міркування на користь Бурлакова, тому він і його команда ведуть себе дуже впевнено, розраховують на призначення », - розповіло джерело.

Як повідомлялось, раніше, крім Бурлакова, серед претендентів на посаду глави кримського уряду також називали главу МВС Анатолія Могильова та губернатора Київщини Анатолія Присяжнюка. Називався, також ще один варіант «по лінії» Бориса Колеснікова, але призвіще кандидата не оприлюднили.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Автономної республіки Крим Василь Джарти помер в ніч на середу, 17 серпня. Окрім вищезазначених осіб, претендентами на пост прем’єра Криму також називали главу  Севастопольської міськадміністрації Володимира Яцубу та заступника секретаря РНБО Нестора Шуфрича.

Читайте також: Крим: у пошуках капітана

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.