НОВИНИ

Москаль стверджує, що зі зброї, яку продали харківські міліціонери, вбили бізнесмена

Вбивство бізнесмена, що сталося 15 вересня в Харкові, здійснено зі зброї, що продали міліціонери Комінтернівського райвідділу міліції Харкова. Про це повідомив народний депутат Геннадій Москаль з посиланням на достовірні джерела, повідомляє прес-служба «Народної самооборони».

Москаль стверджує, що зі зброї, яку продали харківські міліціонери вбили бізнесмена

Вбивство бізнесмена, що сталося 15 вересня в Харкові, здійснено зі зброї, що продали міліціонери Комінтернівського райвідділу міліції Харкова. Про це повідомив народний депутат Геннадій Москаль з посиланням на достовірні джерела, повідомляє прес-служба «Народної самооборони».

За інформацією Москаля, «16 вересня, співробітники спецпідрозділу «Альфа» штурмом взяли Комінтернівський районний відділ МВС у Харкові.

«Це сталося через те, що керівники райвідділу продали злочинним угрупуванням, до складу яких входили в тому числі і 5 працівників міліції, 25 пістолетів «Макаров», 5 тис. патронів та автомати Калашникова (їх кількість уточнюється шляхом інвентаризації)», - заявив Москаль.

Він також додав, що «в сейфі начальника відділу знайдено гроші, еквівалентні $1 млн. Він, а також ряд керівників відділу - затримані».

«Не дивлячись на те, що на місце події особисто виїжджав міністр Анатолій Могильов, ця інформація ретельно приховується від громадськості. І це відбувається саме в той час, коли на території Харкова діє стійке злочинне угрупування, яке займається розстрілами інкасаторів та міліціонерів, що їх супроводжують. Тільки від рук цього угрупування протягом останнього часу загинуло 11 осіб, серед яких 5 міліціонерів», - підкреслив народний депутат.

Як наголосив Москаль, це відбувається «в той час, коли так і не розкрито вбивство відомого харківського журналіста Василя Кліментьєва, хоча міністр кілька разів звітував президентові про майже завершення розслідування справи».

За словами політика, за фактами незаконних дій та бездіяльності міністра МВС Анатолія Могильова в парламенті найближчим часом буде ініційовано створення Тимчасової слідчої комісії.

«Замість того, аби концентрувати свою увагу на керівництві своїми підлеглими та розкритті злочинів, міністр тільки бравурно рапортує про міфічні досягнення міліції та використовує працівників проти мирних громадян. Історія української міліції такого ганебного міністра ще не знала», - резюмував Москаль.

15 вересня 2011 року в Харкові невідомий смертельно поранив з вогнепальної зброї 55-річного бізнесмена - трагедія сталася о 18.20 у дворі дому на вул. Новом’ясницькій. Постраждалого доправлено до лікарні, однак близько 23.30 він помер.

Як повідомлялось, міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов, у зв’язку з фактом продажу зброї міліціонерами, провів показову кадрову чистку харківської міліції. Зокрема, звільнив з посади начальника Харківського міського управління міліції Миколу Форменка, оголосив начальнику облуправління міліції Миколі Мартинову дисциплінарне стягнення – «неповну службову відповідність» та звільнив з посад начальника Комінтернівського райуправління міліції Харкова Юрія Юрченка та начальника штабу міського управління міліції Сергія Човпана.

За словами Москаля, затриманий за торгівлю зброєю начальник Комінтернівського райвідділу Юрій Юрченко є племінником очільника обласного управління МВС Миколи Мартинова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.