НОВИНИ

Янукович й Азаров «гостинно» змусили гостей ялтинського саміту терпіти

Під час появи перших посадових осіб України на саміті Ялтинської європейської стратегії блокували туалет загального користування.Так, 16 версня, під час перебування на конференції президента Віктора Януковича був заблокований туалет на першому поверсі Лівадійського палацу співробітником управління державної охорони.

Йому було наказано стояти біля входу в туалет та тримати його закритим на ключ. В туалет допускалися тільки найвищі посадові особи держави.

«Це туалет для vip-гостей», - сказав охоронець.

Доступ до туалету розблокували лише після обіду.

Аналогічна ситуація сталася 17 версня, коли знову було заблоковано туалет під час перебування прем'єра Миколи Азарова.

Ця ситуація потрапила в поле зору журналістів, оскільки заблокований туалет виявився найближчим до прес-центру в Лівадійському палаці. Крім того, в Лівадійському палаці відчувається дефіцит туалетів у зв’язку з великим напливом гостей – учасників конференції.

Водночас співробітник охорони погодився пропустити в туалет генерального секретаря Ради Європи Торбйорна Ягланда.

Ситуація набуває особливої пікантності, оскільки саме Ягланд не зміг потрапити в туалет у квітні 2010 року у Палаці Європи в Страсбурзі, оскільки вбиральню заблокувала охорона президента Януковича.

Нагадаємо на самміті у Ялті, українську владу попередили, що вона не повинна розраховувати на поступки від Європи в питанні дотримання демократичних стандартів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.