НОВИНИ

Кучма дав зрозуміти, що п’ять років Ющенко виконував обов’язки Януковича

Реальним переможцем виборів 2004 року був Віктор Янукович, що підтвердили вибори 2010 року.Таку думку озвучив екс-президент Леонід Кучма в ході щорічної зустрічі «Ялтинської європейської стратегії», повідомляє прес-служба YES.

«Давайте погодимося з тим, що людина, яка намагалася прийти до влади не цілком законним шляхом, ніколи в історії не могла б перемогти на повторних виборах. Народ не дурний», - зазначив Кучма.

«Ми, політики, дуже часто його недооцінюємо. І тоді, і сьогодні переміг Янукович. Довівши, що перемога його була невипадковою... Я радий, що ми пройшли ту п'ятирічку. Бо дійсно зміна влади повинна відбуватися. У людей має бути можливість порівняти, хто є хто», - уточнив екс-президент.

Як повідомлялось, також Кучма заявив, що незважаючи на всю складність процесів, що відбувалися під час президентської виборчої кампанії 2004 року, всі політичні інститути і сили доклали всіх зусиль, аби революція відбувалася в мирному європейському руслі.

«Потрібна була воля президента, щоб правоохоронні органи і силові структури діяли в рамках закону. І треба віддати належне всім політичним лідерам – і «біло-синім», і «помаранчевим», за те, що ми не допустили застосування сили. Ми довели, що ми – європейці. І ми в цьому сенсі підтримали і Європу. Складно собі уявити, що було б, якби ситуація розвивалася за іншим сценарієм», – сказав Кучма.

Нагадаємо, раніше екс-прем’єр Юлія Тимошенко заявляла, що у випадку повного розчаровуння народу у владі, Україні загрожує вибух нової революції, аналогічної до хвилі революцій в Північній Африці та на Середньому Сході.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.