НОВИНИ

Омбудсман підтверджує погіршення стану здоров’я Тимошенко

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова заявляє, що колишній прем’єр Юлія Тимошенко справді нездорова. Про це Карпачова повідомила журналістам.

«Я вчора зустрілася з пані Юлією Тимошенко, справді, вона хвора», – сказала Ніна Карпачова. За словами омбудсмена, у Тимошенко «проблеми з горлом і їй важко говорити», крім того «видно, що у неї температура».

Також Ніна Карпачова розповіла, що камеру, в якій утримують колишнього прем’єра, «колись використовували для господарського обслуговування».

За словами омбудсмана, Юлія Тимошенко знову звернулася до судді Печерського районного суду Києва Родіона Кірєєва з проханням дати їй дозвіл на доступ особистого лікаря і вкотре відмовилася від обстеження представниками Міністерства охорони здоров’я.

Нагадаємо, 14 вересня, захисник екс-прем'єра Юлії Тимошенко Олександр Плахотнюк повідомив, що стан здоров'я його підзахисної погіршав.

Тимошенко наполягає на тому, щоб її оглянули особистий лікар та медсестра, оскільки вона не довіряє лікарям з СІЗО і присланим фахівцям Мінохоронздоров'я, а також побоюється про розголошування інформації про стан здоров'я.

Читайте також: Суд пішов порадитися

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.