НОВИНИ

ЄС дасть Греції гроші не раніше жовтня

Міністри фінансів ЄС відклали розгляд питання виділення грошей Греції до жовтня. Про це повідомляє The Financial Times.

На сьогоднішній нараді у Вроцлаві міністри фінансів єврозони відклали до жовтня рішення про надання Греції траншу у € 8 млрд.

Оллі Рен, комісар ЄС із валютної та економічної політики,  закликав грецький уряд просуватися вперед по шляху реформ і скорочення бюджету для того, щоб претендувати на кредити.

«Нам потрібно всебічне та оперативна імплементація  грецькими властями нових реформ", - сказав він,  додавши, що керівники ЄС, МВФ, ЄЦБ  незабаром повернуться в Афіни аби відновити переговори щодо виплати допомоги у  € 8 млрд. На додаток до затримки рішення з грецькими кредитами, міністри фінансів перенесли і розгляд питання щодо € 440 млрд Європейського фонду фінансової стабільності, який був узгоджений главами держав у липні. Наразі лише 5 з 17 держав Єврозони ратифікували положення щодо Фонду.

Як повідомлялось, раніше міністр фінансів Греції Філіпос Саханідес заявив, що країна може залишитись без грошей. Нині Греція має достатньо грошей, щоб виплачувати заробітну плату держслужбовцям лише до жовтня. Це означає, що без € 8 млрд фінансової допомоги від ЄС, яка має надійти шостим траншем, країна стане неплатоспроможною. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.