НОВИНИ

Кіріл наклав подвійну анафему на усіх "біснуватих" політиків

Патріарх московський і всієї Русі Кіріл вважає Луганську область центром процвітання економіки України. Про це він заявив, виступаючи з пасторським словом перед мешканцями міста й області, які зібралися на божественну літургію в Луганську.

"З цього місця проростає економічна міць України", - сказав він.

Також він закликав православних не вірити біснуватим політикам і філософам.

"На всіх біснуватих накладається подвійна анафема, яке б вони не займали місце в політиці та інших сферах життя. Деякі політичні лідери й філософи перемолочували долі людей, які тільки через роки розуміли, що то були біснуваті", - зазначив Кіріл.

У підсумку свого виступу він закликав усіх православних залишатися вірними православній церкві й виховувати в цій вірі своїх дітей.

За інформацією ЗМІ, близько 10 тис. людей взяли  участь у божественній літургії під керівництвом патріарха московського та всієї Русі Кіріла на Театральній площі в центрі Луганська.

14 вересня Кіріл прибув до Луганська. В аеропорту його зустрічала вся місцева влада. Зокрема, голова Луганської обласної державної адміністрації Володимир Пристюк, голова облради Валерій Голенко й мер Луганська Сергій Кравченко.

Також у місті обмежено рух приватного та громадського транспорту.

Крім того, міська влада заборонила проведення будь-яких акцій під час візиту до міста Кіріла.

За програмою візиту, 15 вересня після літургії патріарх покладе квіти до Пілона Слави та Могили невідомого солдата на площі Героїв ВВВ. Потім освятить храм на честь ікони Божої матері "Умиління" Української православної церкви Московського патріархату і благословить 10 пар молодих.

Після цього Кіріл вилетить до Росії.

Попередній раз Кіріл відвідував Україну 26-28 липня для участі в заходах з нагоди хрещення Русі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.