НОВИНИ

У аеропорт Луганська зустрічати Кіріла з'їхалася вся місцева влада

В аеропорту «Луганськ» главу РПЦ зустрічали, серед інших, голова Луганської обласної державної адміністрації Володимир Пристюк, голова облради Валерій Голенко й мер Луганська Сергій Кравченко.

Відповідно до програми візиту, на 14 вересня заплановане відвідування Кирилом Володимирського кафедрального собору, де він звернеться до парафіян з пасторським словом.

15 вересня патріарх проведе літургію на Театральній площі Луганська, після чого покладе квіти до Пілона Слави й Могили невідомого солдата на площі Героїв ВВВ.

Програма перебування Кирила також передбачає освячення храму на честь ікони Божої матері «Розчулення» Української православної церкви Московського патріархату й благословення 10 пар молодят.

Після цього патріарх вилетить у Росію.

Як повідомлялось агентство, луганський губернатор Пристюк звернувся до прикордонної служби в Луганській області із проханням прискорити процес переходу державного кордону для парафіян із сусідніх областей Росії.

Також він дав відповідні доручення щодо забезпечення транспортом тих парафіян, які приїдуть із міст і районів області.

Попередній раз Кирил відвідував Україну 26-28 липня для участі в заходах з нагоди хрещення Русі.

Нагадаємо, студентів Луганського Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля під загрозою виключення з вишу змушують йти на молебні Патріарха Кіріла.

Також у місті обмежено рух приватного та громадського транспорту.

Крім того, міська влада заборонила проведення будь-яких акцій під час візиту до міста Кіріла.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.