НОВИНИ

Одеський митрополит Агафангел дав Костусєву орден

Митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел нагородив мера Одеси Олексія Костусєва орденом святого рівноапостольного великого князя Володимира I ступеня.

Вручення ордену відбулося з благословення Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира на території Свято-Успенського Одеського чоловічого монастиря, повідомляє Україна Православна.

Вручаючи цю високу церковну нагороду, митрополит Агафангел підкреслив, що це є свідченням великого внеску Костусєва у розвиток церковно-державних відносин.

«Ви створили в Одесі конструктивну атмосферу співробітництва і взаєморозуміння між єпархією та міською владою. Ви - православна людина: Ви берете участь в закладках храмів, молитеся на богослужіннях», - зазначив митрополит.

«З Вами легко вирішувати всі питання, у міськвиконкомі до потреб Одеської єпархії завжди ставляться з увагою. Особисто Ви вносите свою посильну лепту в спорудження Свято-Олексіївського храму, відвідуєте будівництво, допомагаєте словом і ділом», - додав Агафангел.

Сам Костусєв заявив, що вважає цю нагороду «величезним авансом за мою майбутню діяльність на благо православ'я». Він пообіцяв докладати усіх зусиль, щоб в Одесі споруджувалися нові храми.

«Особливо вдячний я Вам, дорогий Владико. Ви - мій духовний отець, якого я знаю вже багато років. Ви - духовний лідер не лише Одеси, але й усієї України. До Вашої думки прислухаються в усьому православному світі», - заявив Костусєв.

Нагадаємо, у березні митрополит Агафангел нагородив заступника генпрокурора Рената Кузьміна орденом святого великомученика Георгія Побідоносця I-го ступеня.

Зазначимо, що у 2009 році офіційний сайт Одеської єпархії, головним редактором якого є глава єпархії митрополит Агафангел, розцінило як «наклеп на Христа» статтю трьох одеських журналісток про вартість церковних послуг у храмах Одеси і закликало молитися про «напоумлення» журналісток «скорботою і хворобами».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.