НОВИНИ

Ураїна і Росія створили ядерне СП

Державний концерн «Ядерне паливо» і російська компанія «ТВЕЛ» підписали установчий договір про створення приватного акціонерного товариства «Завод з виробництва ядерного палива», що і займеться будівництвом об'єкта в Україні. Про це сказано в повідомленні «Ядерного палива».

Підписання договору відбулося 9 вересня під час зборів засновників компанії.

Інші деталі в повідомленні не зазначається.

Разом з цим джерело в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості повідомило «Українським Новинам», що, як і передбачалося, частка України в СП становитиме 50% плюс 1 акція, Росії - 50% мінус 1 акція.

Юридична реєстрація самого ПАТ «Завод з виробництва ядерного палива» очікується найближчим часом.

Як повідомлялось, 22 вересня 2010 Кабінет Міністрів затвердив «ТВЕЛ» переможцем конкурсу на вибір технології для будівництва заводу з виробництва ядерного палива для реакторів АЕС ВВЕР-1000.

27 жовтня 2010 року сторони підписали рамкову угоду про створення в Україні спільного підприємство з виробництва ядерного палива для реакторних установок ВВЕР-1000 за російськими технологіями.

Комісія державного концерну «Ядерне паливо» рекомендує Кабінету Міністрів затвердити майданчик біля селища Смоліне (Маловисківський район, Кіровоградська область) для розміщення заводу.

Читайте також: Ядерна дружба

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.