НОВИНИ

Януковичу орендують ще два літаки за 2 млн гривень на рік

Державне авіаційне підприємство «Україна» Державного управління справами вирішило орендувати у ТОВ «Українська авіаційна компанія «Аеростар» два літаки «Dornier 328-300» (UR-AER, UR-WOG, заводські номери 3176, 3118) з екіпажами для чартерних рейсів у 2011 році. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Вартістьугоди має скласти 2,30 млн грн.

Авіакомпанія обрана по неконкурентній процедурі закупівлі «у одного учасника». Тепер Мінекономрозвитку має погодити цю закупівлю. Обґрунтування не опубліковано.

Літаки мають вмісткий салон, дещо більший від Falcon 900 (бортовий номер UR-CRD). Нагадаємо, цей літак ДУС збирається орендувати за 8 млн грн на рік у ТОВ «Центравіа», пов’язаного з сім’єю Віктора Януковича. МЕРТ погодило цю закупівлю, однак ДУС досі не уклало угоду.

Зазначимо, що на початку року Держуправління справами вже орендувало у «Центравіа» гвинтокрил AUGUSTA 139, бортовий номер UR-CRB, який обійдеться державному бюджету в 7,5 мільйонів гривень.

ТОВ «Українська авіаційна компанія «Аеростар» було створено в 90-х роках за участі Людмили Супрун, відомої як голова Народно-демократичної партії.

Зараз власниками компанії є Аскеров Шохраддин Исабали-Огли, Василь Порва і Галина Іващенко, яка замінила Людмилу Супрун в складі засновників.

Вона відома як співвласниця «Академії фігурного катання Руслана Гончарова», а також бізнес-партнерка дружини відомого забудовника Івана Куровського, близького до Миколи Азарова народного депутата Геннадія Самофалова, а також Юрія Бобера.

Він відомий як співвласник ТОВ «П.М.А.», у якій Нацагентство з питань Євро-2012 Бориса Колеснікова платить гроші за оренду офісу в бізнес-центрі «Парус» Дмитра Фірташа.

 У минулому році авіапарк Держуправління справами поповнився літаком Airbus - 319-115 XCJ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.