НОВИНИ

У Тимошенко стверджують, що Азаров тричі ввів в оману французьке видання

В інтерв’ю виданню LeFigaroпрем’єр-міністр Микола Азаров «вдався до цинічної брехні щодо справи проти Юлії Тимошенко». Про це йдеться у заяві прес-служби партії «Батьківщина».

Соратники Тимошенко наголошують, що «у відповіді вже на перше питання французьких журналістів Азаров збрехав як мінімум тричі».

Зокрема, Азаров заявив, що в 2009 році Юлія Тимошенко особисто підписала з Путіним договір про ціни на постачання російського газу.

«Це відверта неправда, оскільки всі документи підписували керівники господарюючих суб’єктів - НАК «Нафтогаз України» та ВАТ «Газпром». Юлія ж Тимошенко, нагадаємо, в умовах жорсткої конфронтації змогла домовитися про 20%-у знижку на газ та придбання державою за низькими цінами неоплаченого компанією «РосУкрЕнерго» газу», - йдеться у заяві.

Крім того, Азаров переконував французьке видання, що Тимошенко сфальсифікувала документи.

«Достатньо переглянути повідомлення з судових засідань, щоб переконатися, що всі свідки однозначно запевнили, що директиви прем’єр-міністра України були складені у відповідності до правил оформлення подібних документів. Фальсифікацією ж документів насправді займається влада, до якої належить сам Азаров – підробляючи не лише окремі експертизи, а й загалом всю кримінальну справу проти Тимошенко», - наголошують у «Батьківщині».

Також Азаров стверджував, що газова угода від 2009 року не була схвалена ні урядом, ні «Нафтогазом».

«До відома Азарова: уряд України схвалив підписані газові угоди на засіданні 21 січня 2009 року, правління НАК «Нафтогаз України» - на засіданні 28 січня 2009 року. Більше того, на засіданні 12 січня «Нафтогаз» уповноважив свого керівника підписувати будь-які контракти», - пояснюють соратники Тимошенко.

Вони вважаєть: «Розміщення брехливих інсинуацій у закордонних ЗМІ, чим зараз активно займається влада, не зможе приховати правди про відверте беззаконня і політичні репресії в Україні.Цинічною брехнею про справу Юлії Тимошенко влада вже не вперше компенсує свою підступність та безпорадність».

Як повідомлялось, відповідаючи на питання Le Figaro стосовно можливої політичної складової процесу над екс-прем’єром, Азаров наголосив, що справа Тимошенко належить до відання судових органів та європейські політки не повинні керуватися звичними кліше, оцінюючи цю ситуацію. 

Щодо теперішніх відносин з Росією, то Азаров заявив: «Складна політична ситуація в країні, критика з боку Європейського Союзу дозволила російському керівництву думати, що ми слабкі, і що вони могли б це використати, закидаючи нас ультиматумами. У міжнародних відносинах такі підходи є неприйнятними».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.