НОВИНИ

Азаров: Тимошенко – жінка минулого

Прем’єр-міністр Микола Азаров не вважає Юлію Тимошенко конкурентом нинішньої влади. Про це він заявив в інтерв’ю французькому виданню Le Figaro.

Так, відповідаючи на питання Le Figaro стосовно можливої політичної складової процесу над екс-прем’єром, Азаров наголосив, що справа Тимошенко належить до відання судових органів та європейські політки не повинні керуватися звичними кліше, оцінюючи цю ситуацію. 

Аргументуючи свої слова Азаров згадав, що у Франції зараз також триває процес проти колишнього президента Жака Ширака, проте там ніхто не сумнівається у правомірності суду. 

Крім того, за словами Азарова, на політичній арені для теперішньої влади Тимошенко не несе ніякої загрози. “Тимошенко – не є нам конкурентом. Вона – жінка минулого”, - сказав він.

Азаров також заявив, що проросійська направленість теперішнього українського режиму – це лише кліше, створене противниками уряду. “Я та президент не новачки у політиці та ми завжди захищаємо інтереси України”, - додав він. 

Щодо теперішніх відносин з Росією, то Азаров заявив: «Складна політична ситуація в країні, критика з боку Європейського Союзу дозволила російському керівництву думати, що ми слабкі, і що вони могли б це використати, закидаючи нас ультиматумами. У міжнародних відносинах такі підходи є неприйнятними».

Відповідаючи на питання чи не було рішення залишити Чорноморський флот у Криму в обмін на ціну на газ помилкою, Азаров зазначив, що це був вимушений крок, і команда Януковича на той час не мала іншого виходу, адже Україна знаходилась в гіршій ситуації, ніж зараз Греція. Разом з тим, прем’єр-міністр наголосив, що його уряд прагне до добрих відносин партнерства з Росією. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.