НОВИНИ

Тимошенко і адвокати упевнені, що Кірєєв взяв перерву, бо не готовий оголосити вирок

Колишній прем'єр-міністр Юлія Тимошенко вважає, що рішення Печерського районного суду Києва про перенесення на 27 вересня розгляду кримінальної справи проти неї за газовими контрактами з Росією в 2009 році свідчить про те, що концепція обвинувачення розвалилася.

Про це вона сказала в суді після оголошення перерви в засіданні.

"Все це свідчить про те, що справа розсипалася. У них повний розвал концепції політичних репресій", - вважає екс-прем'єр.

Тимошенко вкотре зазначила, що вона не порушувала закон.

Водночас захисник екс-прем’єра Юрій Сухов вважає, що рішення про перенесення засідання свідчить про те, що суд на сьогодні ще не готовий оцінити ситуацію.

"Перенесення на 15 діб дебатів, безумовно, свідчить про те, що станом на сьогодні суд ще не готовий приймати які-небудь рішення і оцінювати результати того, що ми скажемо в дебатах. Безумовно, це краще для нас, тому що ми будемо мати час побачити повністю справу, підготувати свої матеріали", - сказав він.

Разом з цим Сухов вважає, що проблемою в цій ситуації є те, що підсудна незаконно, на думку захисту, два зайвих тижні буде перебувати під арештом.

У свою чергу інший захисник Олександр Плахотнюк підкреслив, що, на його думку, таке рішення пов'язане з якимись невідомими йому подіями, які відбулися поза судом.

Він зазначив, що на попередньому засіданні захист просив надати їй як мінімум 5 днів для підготовки до дебатів, однак тоді суд відмовився виконатице прохання, а тепер суд оголосив перерву на 15 днів.

"Це значить, що за цей час, із четверга (8 вересня) до сьогодні, щось сталося і сталося не в суді, тому що не може бути так, що в четвер нам відмовили в задоволенні клопотання про надання 5 днів для підготовки до дебатів, а в понеділок нам надають більше, ніж 2 тижня", - сказав захисник.

Він додав, що, на думку захисту, як матеріали справи, так і досліджені в суді докази свідчать про відсутність у діях Тимошенко складу злочину.

Нагадаємо, 8 вересня Печерський райсуд Києва завершив судове слідствов справі проти Тимошенко.

Тимошенко вважає, що судовий процес проти неї завершиться обвинувальним вироком, і що за ґратами її життю загрожуватиме небезпека.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.